Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

”Dua aq shumë ta tregoj, por..”, Rudina ka një arsye të fortë pse nuk nuk shfaq fytyrën e Mias

Ndërkohë që shumë programe kanë ulur që tani siparin për t’u përgatitur për sezonin e ri televizivm Rudina Magjistari duket se do të jetë akoma edhe për ca javë në ekran.

Moderatorja e njohur kishte të ftuar dje në studion Ermira Çaushollin, një gazetare e njohur në vend, e cila para disa javësh u bekua për herë të katërt me një vajzë.

Ndërkohë që Ermira diskutonte për emocionet e jashtëzakonshme të mëmësisë dhe sfidat si mama e 4 vajzave, u ndal për një moment tek rrjetet sociale dhe ekspozimi i fëmijëve për publikun.

Ajo rrëfeu se preferon dhe e ndjen si detyrë ndaj publikut të prezantojë familjen e saj, që e ka si bekimin më të madh, ndërsa Rudina është krejt e kundërta, duke rrëfyer publikisht arsyen s’e pse nuk e ka nxjerrë asnjëherë në publik fytyrën e vajzës së saj, Mia.

“Ndryshe nga ty, unë kam zgjedhur që për momentin të mos ta shfaq vajzën time sepse mendoj që vëmendja e tepërt mund të ishte një peshë e madhe për të. Dëshira ime është shumë e madhe që t’i ndaj këto momente. Mezi e përmbaj veten për të mos e ndarë me publikun,”– u shpreh ajo.

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *