Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Fundit

Drake publikon foton e parë me të dashurën e re, Taylor Swift

Që prej ndarjes së reperin nga këngëtarja Rihanna është folur për një lidhje të mundshme mes tij dhe Taylor Swift, megjithëse ende nuk ka asnjë konfirmim zyrtarë.

Madje dyshja është parë shumë afër njëri tjetrit në festën e ditëlindjes së Drake. Këtë gjë e dëshmon edhe foto e fundit e publikuar nga Drake, shkruan opinion.al

Megjithëse në këtë foto, reperi është kujdesur të tregojë vetëm kurrizin e saj, dallohet qartësisht që ajo është Swift.

Nga ana tjetër burime për E! Online bëjnë me dije se dy artistët përveç raportit miqësor, janë duke punuar për një bashkëpunim që me shumë mundësi do të publikohet në fillim të vitit tjetër. / opinion.al

Is that velvet? ?

A photo posted by champagnepapi (@champagnepapi) on

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm