Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Dorëhiqet drejtori i Kadastrës, ja kush do ta zëvendësojë

Drejtori i Kadastrës në Vlorë është Florian Alimadhi është dorëhequr nga ky pozicion. Në vend të tij është emëruar Alteo Nazëraj.

Ish shefi zyres juridike në drejtorinë e Kadastres, Alteo Nazëraj është emëruar këtë të hënë, drejtori i këtij institucioni të rëndësishë. Duke pasuar në këtë detyrë Florian Almadhin, i cili u dërhoq pas 5 muajsh në krye të institucionit.

Tashme Zyra vendore e Kadastrës Vlorë do të drejtohet nga Nazëraj. Juristi i cili ka punuar si specialist në këtë drejtori prej thuajse 10 vitesh.

Ndryshimi i bërë ka për qëllim arritjen e objektivave sa më të larta të veprimtarisë së kësaj drejtorie dhe realizimin e projekteve të rëndësishme në vijim.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *