Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Dom Gjergj Meta shugurohet Ipeshkëv i Mirditës (FOTO)

Që prej ditës së sotme Dioqeza e Rrëshenit (Mirditë, Mat, Bulqizë, Peshkopi) do të ketë, Dom. Gjergj Metën si Ipeshkëv.

Sot, u bë ceremonia “Shugurimit Ipeshkvor” i Dom Gjergj Metës, një vlerë e rëndesishme e komunitetit katolik, por edhe i gjithë shoqërisë tone qe me urtesinë, mencurinë dhe dashurine e tij, na jep leksione të rëndesishme për jetën, për të dashur e respektuar njëri-tjetrin dhe për të mbrojtur e përkrahur të varfrit. 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2696″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.