Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Do të pranoja të masturbohesha në skenë”, habit aktorja: Kam 3 fëmijë për të mbajtur, shoh jetën time

Aktorja Arjola Demiri do të pranonte të masturbohej prej vërteti në skenë, nëse dikush do t’ja ofronte një gjë të tillë. Ajo është aktorja nga Tropoja që u bë e njohur për shkak të një skene ku bënte sikur masturbohej në një shfaqje teatrale.

Por ajo u shpreh për “Ora News” se nuk do të mendohej dy herë që diçka të tillë ta bënte me të vërtetë, përkundrejt një shume të mirë parash.

“Ky është profesioni im. Në të ardhmen, nëse do të kem projekte shumë serioze, projekte të paguara mirë për atë që unë bëj, sigurisht që po. Absolutisht që do të pranoja të masturbohesha në skenë. Kam 3 fëmijë për të mbajtur dhe shoh jetën time.

Kur një njeri sheh jetën e vet, atëherë nuk i intereson mendimi i publikut sepse nëse është një publik injorant, do të të komentojnë, do të ulin. Ndërkohë që, të gjitha veprat që janë shkruar, janë për të dhënë një mesazh, nuk janë kurrë për të dhënë diçka të shpifur”, u shpreh Arjola Demiri.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.