Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Do kudesem që paratë të përdoren si duhet”, Bebe Rexha braktis turin e saj, fluturon drejt Shqipërisë (Videomesazhi)

Përmes një videoje që Bebe Rexha postuar në Instagram, ka njoftuar se vetë ajo po niset drejt Shqipërisë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti.

Në gjuhën angleze, Bebe shprehet se do të lërë turin e saj për dy ditë për të ardhur në Shqipëri në mënyrë që t’i dorëzojë vetë paratë që ka mbledhur dhe të sigurohet që do përdoren në mënyrën më të mirë të mundshme dhe të jetë në terren për të ndihmuar njerëzit që po kalojnë mbrëmjet jashtë në çadra.

Për më shumë shihni mesazhin e këngëtares shqiptare, dhe aktin e saj të jashtëzakonshëm:

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *