Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Do krijojmë 300 mijë vende pune”, ish-deputetja i nxjerr videon Ramës: Në 7 vite qeveri asnjë premtim i mbajtur

Jorida Tabaku publikoi në profilin e saj në Facebook një video, që sipas saj tregojnë të gjitha premtimet boshe dhe gënjeshtrat e kryeministrit Edi Rama në 7 vjet qeverisje.

Sipas Tabakut, premtimet e pambajtura dhe gënjeshtrat e përditshme e kanë shoqëruar Ramën çdo ditë në 7 vite keqqeverisje.

“Premtimet e pambajtura dhe gënjeshtrat e përditshme kanë shoqëruar çdo ditë Edi Ramën në 7 vitet e keqqeverisjes së tij.

RAMAVIRUSI ka zhytur në varfëri dhe papunësi Shqipërinë. Vendi më i varfër në rajon që drejtohet nga Gënjeshtari më i madh në rajon! Asnjë formë propagande nuk mund ta fshehë të vërtetën“, shkruan mbi video Tabaku.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.