Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Do ishte mirë të mos ishit afër, ç’ndodh kur zihet Agron Llakaj me bashkëshorten

Aktori i humorit, Agron Llakaj, ka qenë i ftuar mbrëmë në spektaklin “ Në kurthin e Piter Pan”. Mes të tjerash, fëmijët e kanë pyetur Llakajn edhe për marrëdhënien me bashkëshorten e tij, Kostandinën. Si të gjithë çiftet, edhe ata të dy zihen, çështja është se si sillen më pas…

“Ne bërtasim, ulërasim dhe në fund të sherrit dal unë nga shtëpia…Martesa jonë i ngjan një fluturimi, i gjatë me turbulenca.

E rëndësishme është qe jemi bashkë, gëzojmë këtë familje ndërkohë po presim dhe një nip. Unë me të vërtet jam investitori kryesor por Konstandina ka meritën e padiskutueshme e kësaj familjeje”– ka thënë aktori duke qeshur.

(E.K/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.