Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Djema s’keni shpresa! Aktorja seksi pranoi që ia kanë ”vjedhur” zemrën

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj seksi, ndërsa jo pak herë është e përfolur në media në lidhje me jetën e saj.

E megjithatë aktorja  provokuese e ‘Apartamentit 2XL’, Eliona Pitarka ka folur hapur për herë të parë rreth jetës së saj private.

Në një intervistë për ‘Mos i fol shoferit’ në taksinë e Rudina Dembacaj, ajo ka pranuar se po njihet me një djalë që e pret poshtë shtëpisë me cokollata.

“Jam duke njohur dikë dhe po shkojnë punët shumë mirë,” – tha ajo duke shtuar se nuk kanë diferencë moshe, por janë moshatarë dhe kanë disa muaj që dalin bashkë.

Duke mos preferuar që të tregojë detaje të tjera, tregoi se ai shkon shpesh ta marrë poshtë shtëpisë me çokollata pasi ajo është dashuruar me to.

Kështu që djema nëse kishit ndonjë mendje, na vjen keq Elionës janë duke ia vjedhur zemrën.

(E.K/FAXWEB)

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.