Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Djali i Dr.Florit feston ditëlindjen, Landi i bën urimin më emocionues: Mbaj mend që…

Djali i këngëtarit shumë të dashur e që prej vitesh i mungon publikut, Dr. Florit, Danieli feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk mungoi një urim nga Landi, i cili gjatë këtyre viteve ka treguar një kujdes të veçantë për dy fëmijët e Florit.

Landi publikoi foto të Danit i cili mbushi 6-vjeç, teksa shkroi një urim shumë të veçantë.

“Dje. Sot. PËRGJITHMONË! Gëzuar Dani! Dhe mbaj mend që ashtu siç ke emrin, ashtu është! VETËM Zoti është gjykatësi yt!”, shkroi Landi.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.