Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e fëmijës së Gjikos me Elita Rudin

Nuk ka më dilema. Moderatorja e njohur, Elita Rudi do të bëhet nënë për herë të dytë, dhe këtë lajm të ëmbël na e konfirmon vetë Gjiko.

Reperi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet i lumtur pranë bashkëshortes dhe djalit. Në fotografinë e ëmbël, Gjiko pohon se do të bëhet baba për herë të dytë me një vajzë. Ndërsa Elita shkruan: “Jemi shume te lumtur qe famijes tone po i shtohet nje vajze”.

Pas të voglit Zëri, Elita po pret bebushin numër dy, mirëpo mbetet ende mister se si do e quajnë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *