FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Dita e të dashuruarve/ Bieta i lejoi vetes disa foto duke i dhuruar puthje në buzë Albanit

Duke qenë se kemi hyrë në 14 shkurt, ditën e të dashuruarve, moderatorja Bieta Sulo ka vendosur të bëjë një lëshim të vogël me fotot në llogarinë e saj në Instagram.

Është ndër të rrallat raste që Bieta ndan me publikun foto intime me partnerin e saj, mirëpo sot ia lejoi vetes për hir të Shën Valentinit.

Në profilin e saj, moderatorja mori vëmendjen me disa poza ku shfaqej duke shkëmbyer puthje në buzë me Albanin, teksa ndodheshin në mes të dëborës.

Të buzëqeshur e të dashuruar, ata treguan edhe njëherë pse janë një ndër çiftet e preferuar të publikut, të cilët sot lumturinë e tyre vendosën ta ndajnë me fansat.

“Në prag të Shën Valentinit mund t’ia lejojmë vetes disa foto të tilla”- shkruan Bieta krahas pozave ku nuk kanë munguar komplimentet e shumta drejtuar çiftit.

 

View this post on Instagram

 

Ne prag te Shen Valentinit mund t’ia lejojme vetes disa foto te tilla 🥰

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *