Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dikush bëhet për cigare, dhe një tjetër ka ende shpresë. ‘Parakalimi’ i opozitarëve në Kuvend

Sot në Kuvend PD dhe LSI përdorën të njëjtën skenar të bllokimit të seancës, duke mbajtur foltoren e penguar. Deputetët e të dyja forcave politike lanë sallën, ku duket se tensionet kanë bërë të vetën.

Deputeti Enkelejd Alibeaj është bërë për cigare, menjëherë pas daljes në oborr, ndërsa më pozitive duket Kryemadhi e cila ishte e veshur në jeshile.

Në batutën e saj me këngëtarët ajo tha se ishte veshur me ngjyrën e shpresës, që shqiptarëve iu ka humbur.

(E.K/FAXWEB.AL)

 

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *