Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Dikur me anije.. e sot me aviona!” Avni Delvina godet me grafikën e radhës

Situata në të cilën ndodhet vendit sot duke se ka nxitur grafistin e njohur Avni Delvina që të publikojë nje punim të fundit të cilin  e ka shprërndarë në faqen e tij në facebook.

“Dikur me anije… e sot me aviona !!!!”, shkruan ai në tekstin që shoqëron punimin e radhës.

Ja postimi i tij i plotë:

Grafike me titull “RILINDJA, kjo shkaterrimtare e Shqiperise”

Dikur me anije… e sot me aviona !!!!

Delvina nuk ka harruar që të vërë dhe logon e Air Albania në bordin e avionit.

 

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *