Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Dikur ‘armiq’ të betuar, Arben Ristani kapet ‘mat’ duke u puthur me deputeten socialiste

E kujt do t’ia merrte mendja se pas gjithë atyre akuzave dhe kundër akuzave që kanë bërë nga kampet respektive, ish-ministrja e Ekonomisë, Milva Ekonomi do të kishte një takim kaq të përzemërt me ish-deputetin demokrat, Arben Ristani,

Ndoshta një event bamirësie, si koncerti i zhvilluar në mbështetje të grave me kancer gjiri, ka zbutur “inatin” e tyre dhe mund të jetë vendi i duhur për një përshëndetje të tillë.

Në koncertin e bamirësisë ku interpretoi edhe sopranoja e famshme Ermonela Jaho, njëkohësisht ambasadore e YWCA në kauzën e “Fjongos Rozë”, morën pjesë shumë personazhe të njohur të fushës së artit dhe politikës shqiptare.

Të gjitha fitimet e koncertit, që u zhvillua salla e Katedrales Ortodokse në kryeqytet, do të shkojnë për organizatën YWCA për të mbështetur gratë me kancer gjiri.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *