Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

S’e tregon aspak moshën që ka! E dini sa vjeç mbushi sot Diellza Kolgeci?

Ish-Missi nga Kosova, Diellza Kolgeci, është një ndër figurat më të komenuara të showbiz-it shqiptar.

Daljet e saj publike janë reduktuar ndjeshëm së fundmi, pasi Diellza është bërë nënë e një vogëlushje të quajtur Helena.

Megjithatë, ajo vazhdon të mbetet një ndër emrat më të lakuar në rrjete sociale.

Sot, Diellza feston ditën e lindjes dhe themi me plot bindje se nuk e tregon aspak moshën që ka!

Ish-Missi ka lindur më 23 janar 1978 dhe sot ka mbushur 42 vjeç.

Bashkëshorti i saj, Fisnik Rugova, e ka uruar krahas një poze të çiftit në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës time! ❤️
Une dhe Helena te duam pafund qofshim gjithmone te lumtur bashke🙏❤️”- shkruan basketbollisti në postim.

View this post on Instagram

 

Happy Birthday to the love of my life❤️ Une dhe Helena te duam pafund qofshim gjithmone te lumtur bashke🙏❤️

A post shared by Fisnik Rugova (@fisnik.rugova) on

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *