Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Dhunë në familje dhe kanosje, arrestohen 2 persona që ishin shpallur në kërkim

Gjatë 24-orëve të fundit,Drejtoria Vendore e Policisë  Berat ka prangosur dy shtetas,të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale.

Inspektorët e policisë së Beratit kanë arrestuar shtetasit: S.P.32-vjec,banues në Berat,i shpallur në kërkim për “dhunë në familje”.

Ai ishte dënuar në mungesë me 5-muaj burg nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Berat.
Në prangat e policisë ka rënë edhe një tjetër person, i shpallur në kërkim për “kanosje”. H.D,57-vjeç,banues në Berat,është prangosur mesditën e sotme nga uniformat blu të Beratit. Ai ka rreth 2-vjet që kanos nëpërmjet telefonit dhe verbalisht shtetasin A.L,banues ne Tirane.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.