Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Dhuna në ndeshjen e Kategorisë Superiore U-19, vjen dënimi shembullor për përgjegjësit

Ndeshja e Kategorisë Superiore të moshave, Football Republic-Teuta, përfundoi me futjen e prindërve të futbollistëve në fushë të cilët u përplasen me njëri tjetrin dhe me lojtarët.

Ditën e sotme ka ardhur dhe ndëshikimi për përgjegjësit e dhunës, që janë ekipi i Football Republic. Ndeshja quhet e fituar në tavolinë për kundërshtarin.

Ekipit Football Republic do t’i zbriten 20 pikë, si edhe janë të detyruar të luajnë ndeshjet jashtë, sipas dënimit nga ana e FSHF-së.

Më 31 mars në ndeshjen Football Republic-Teuta, e vlefshme për Grupin B të Kategorisë Superiore U-19,  një penallti e dyshimtë e shndërruar në gol nga futbollistët e Fotball Republic solli dhunë dhe përplasje fizike në fushën e blertë.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.