Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Dha lajmin që do të martohej, zbulohet data dhe detaje nga dasma e Gaz Pajës

Akltori i humorit Gaz Paja ka zbuluar për mediat datën e tij të martesës. Do të jetë 1 qershori dita ku ai do të kurorëzojë historinë e tij të dashurisë më të fejuarën Ira. Sipas informacioneve të derimë tanishme çdo gjë do të jete e organizuar në detaje.

Cerominia e martesës dhe festa do të zhvillohet në hotel ‘Plaza’.

Lajmi për zyrtarizimin e lidhjes së tyre, u bë i ditur 4 ditë më parë. Paja është shprehur se çdo gjë do ta mbajë private dhe nuk se nuk dëshiron të flaës për jetën e tij private.

Jeta ime private është e shenjtë dhe preferoj të mos flas rreth kësaj teme”, është shprehur ai.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *