Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Detajet që i nxorën zbuluar, Lori dhe Visi janë ribashkuar?!

Prej vitesh lidhje e tyre ka qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë, pasi herë përflitet sikur janë ndarë dhe herë për një ribashkim të mundshëm.

Megjithatë një tregues i mirë i marrëdhënies që kanë Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë fotot e publikuara në llogaritë tyre në Instagram.

Muajt e fundit thuhet se ata janë ndarë dhe madje Visi fshiu edhe një foto që kishte me Lorin në Instagram duke shtuar më shumë aludimet tek fansat por jo vetëm.

Ndërkohë së fundmi ata Lori dhe Visi duket se janë sërish bashkë dhe kësaj here duan ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre.

Dyshimet për këtë të fundit është një foto e Lorit e publikuar më datën 16 prill në një nga plazhet në Dubai dhe më pas disa postime të tjera që tregonin se ajo ndodhej me motrën Sara në resortin “Four Seasons” në Dubai, shkruan iconstyle.

Ndërkohë vetëm pak ditë më parë, përkatësisht më datën 5 prill, Visi ka publikuar një foto të shkrepur po në Dubai.

Me gjasë kjo është një indicie që dyshja ka qenë në Dubai në të njëjtën periudhë kohore, ndërkohë për të fshehur “gjurmët e lidhjes” Lori dhe Visi kanë publikuar foto në ditë të ndryshme.

 

 

View this post on Instagram

 

wish you were here ?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

View this post on Instagram

 

life’s short, order 2 portions of baklava

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

 

View this post on Instagram

 

This a fast life, mami, things gon’ change

A post shared by Vis Bajraktari (@visbajraktari) on

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.