AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Detaje nga operacioni në Tepelenë, dyfishohet droga e gjetur, në pranga i zoti i shtëpisë

Fax News informon se nga operacioni i sotëm në fshatin Dukaj të Tepelenës në shtëpinë e shtetasit me inicialet D.K. është dyfishuar sasia e kanabisit të sekuestruar.

Mësohet se në banesë janë gjetur edhe 300 kg të tjera kanabis veç atyre që u sekuestruan disa orë më parë.

Bëhet me dije se Policia e Gjirokastrës ka arrestuar shtetasit D.K. dhe S.K.

(E.L/Faxweb)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *