Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Detaje/ Çfarë ndodhi pranë Kishës Ortodokse në Vlorë, raportohen të plagosur (VIDEO)

Disa të shtëna me armë zjarri kanë tronditur qytetin e Vlorës.

Fax News raporton se ngjarja ka ndodhur pranë Kishës Ortodoske, në lagjen “28 Nëntori”.

Deri tani mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar drejt një makine tip “Fiat” me targa italiane, DJ252RD.

Dëshmitarët shprehen se fillimisht kanë parë të debatojnë disa persona dhe më pas kanë dëgjuar të shtënat.

Gazetarja e Fax News, Afrovita Hysaj bën me dije se objektivi ka qenë drejtuesit i mjetit tip “Fiat Punto”.

Kanë mbetur të plagosur disa persona, të cilë janë transportuar në spital, njëri ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur motivet e plagosjes.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *