Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Dëshira më e madhe që Ledri kishte për ditëlindje u realizua, por ka një problem serioz në Durrës

Dy ditë më parë Ledri festoi ditëlindjen, duke marrë urime të shumta nga miq e familjarë.

Reperi ndau një postim në Instagram, ku shprehej se dëshira e tij ishte të kthej në koncerte e të festonte me publikun dhe mbështetësit e tij.

Si duket nuk ka vonuar shumë dhe dëshira e tij është realizuar, pasi ditën e sotme autori i hitit “MEM” ka qenë në një koncert në Durrës.

Sigurisht që si një nga artistët më të dashur shqiptar, Ledri mblodhi rreth vetes fansa të shumtë, që festuan nën tingujt e muzikës duke harruar pandeminë siç po shohim të ndodhë shpesh.

Ashtu si në koncertin e Dafines edhe të Ledri është vënë re se mungonte distancimi social dhe mbajtja e maskave, në një kohë kur ekspertët po bëjnë thirrje që vënia e maskave të bëhet e detyrueshme me ligj.

 

View this post on Instagram

 

Jam ka du met pas 🙈❤ @ledrivula #ledrivula #ledrizlla

A post shared by 𝓛𝓮𝓭𝓻𝓲 𝓥𝓾𝓵𝓪 𝓕𝓪𝓷 𝓟𝓪𝓰𝓮🥰🥺 (@ledrivula.fan12) on


Mirëpo, atmosfera në koncerte, ndonëse në ambiente të hapura, duket larg asaj që parashikohej kur u mor vendimi për hapjen e bareve.

Në një kohë kur numri i të infektuarve po rritet me shpejtësi është shumë e rëndësishme që të rritet ndërgjegjësimi dhe të jemi të vetdijshëm për rrezikun që na kanoset.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @24h__ledri on

Megjithëse të gjithë e meritojmë të bëjmë qejf këtë verë pas karantinës, le të mos harrojmë se virusi është ende në mesin tonë.

 

View this post on Instagram

 

🥳

A post shared by Ⓛ.Ⓥ❣️ (@gucci.ledri) on

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *