Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Deri në orët e vona, me kë vajzë ndodhej Flori Mumajesi mbrëmë në studio

Pas pauzës që Flori bëri në muzikë dhe në profilin e instagramit, tashmë ai është rikthyer fuqishëm. E kemi parë aktiv në rrjetett sociale, nga ku shpesh poston foto e video gazmore.

E pikërisht mbrëmjen e djeshme Flori na ka bërë kuriozë të gjithëve, teksa ndodhej në studio me një këngëtare të njohur shqiptare.

“Gjejeni kush është kjo këngëtare. Ka një sy dhe dy dhëmbë”,-shkruan Flori me shaka, nga ku të dy duken anormalë prej filtrit.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.