Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

I dënuar me 5 vite burg, arrestohet i riu i shpallur në kërkim

Një 24 vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë së Lezhës.

Fax News raporton se bëhet fjalë për shtetasin Martin Vocrri, 24 vjeç, lindur në Pukë dhe banues në Tiranë.

Informacione nga policia bëjnë me dije se Vocrri është dënuar nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë më datë 25.05.2017, me 5 vite burg për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”, parashikuar nga neni 88/2 i Kodit penal.

24-vjeçari iu dorëzua shërbimeve të D.V.P. Tiranë për veprime të mëtejshme proceduriale.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

A mendoni se duhet të hapen shkollat në 14 shtator sipas udhëzimeve të Ministrisë së Shëndetësisë?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close