Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Denoncimi/ Qytetari i kërkoi lekët që i kishte dhënë borxh, polici e godet me pistoletë

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në rrjetet sociale një denoncim, ku sipas tij një punonjës policie ka goditur një qytetar.

Në mesazhin dërguar ish-kryeministrit qytetari shkruan, se punonjësi i policisë së Komisariatit të Kukësit, Haki Onuzi ka qëlluar me pistoletën e shërbimit mbi një qytetar, pasi ky i fundit i kërkoi lekët që i kishte dhënë borxh.

Ja postimi i Berishës:

Narkobanditi me uniforme godet me pistolete qytetarin sepse i kerkon borxhin!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema doktor Berisha dua te denoncoj nje rast qe ka ndodhur ne qytetin e Kukesit ..para 3 ditesh punonjesi I policise se shtetit Haki Onuzi godet me pistoleten e sherbimit qytetarin pasi qytetari ne fjale I ka kerkuar leket qe ia kishte dhene borgj ..ja pra ky esht shteti qe perfaqeson dhe godet popullin shqiptar ju lutem publikoje Anonim

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *