Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Denoncimi: Nëna shkon të marrë djalin te shkolla në ish-Bllok, përballet me pamjen tronditëse

Një nënë e cila ka shkuar të marrë si zakonisht djalin e saj në shkollën 9 vjeçare Edith Durham në ish-Bllok, është përballur me pamje tronditëse, teksa ka parë me sytë e saj se si të rinj të moshës14-18 vjeç, kapnin prej krahu nxënësit për t’u dhënë hashash.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

‘Droga është dhurata e Edvin Kristaq Drogës për nxënësit e Shqipërisë.

Lexoni denoncimin trondites te prindit dixhital! sb

Doktor nje tmerr i vertete.

Shkova sot te marr djalin tek shkolla 9 vjecare Edit Durham ne “Bllok”. Mu tek dera e jashteme e shkolles 10 te rinje te moshes 14_18 vjec i kapnin nga krahu femijet duke ju oftuar hashash.

Ju lutem beje prezent sepse vetem Ju mund ta ngrini kete problem sepse policia nuk ekziston po merren me syze dhe bjonte!!!’

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *