Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Denoncimi i ashpër: Shih çfarë mentaliteti kanë! Policët e Veliajt grabisin qepët e tregtarëve në rrugë

Një videodenoncim ka ardhur në adresë të ish-kryeministrit Berisha. Në video tregohet sesi policia bashkiake, në një prej aksioneve të tyre tashmë të zakonshme, sekuestrojnë perimet – qepët, hudhrat dhe produkte të tjera – që banorët e rrethinave dalin të tregtojnë në një prej rrugëve të kryeqytetit.

“Shihi, shihi, këta policët kanë marrë qepët e këtyre. Shihi, po i marrin të gjithë. Këta janë policët bashkiakë.

Këtë detyrë kanë këta për të marrë qepët e këtyre.

Këta janë ata që marrin qepët e njerëzve dhe që bëjnë qeverisje.

Në vend që t’i lajmërojnë, vijnë dhe ua marrin si grabitës. Këta janë ata policët e famshëm. Shih çfarë mentaliteti kanë.” – dëgjohet denoncuesi të flasë në videon që Berisha ka postuar në Facebook.

(E.L./Faxweb)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *