Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dëmet nga tërmeti, UMT ndërpret mësimin për gjithë muajin dhjetor

Me qëllim perfundimin e vlerësimit teknik të ambienteve dhe sigurimin e një situate sa më të përshtatshme për procesin akademik, sipas udhëzimit të Rektorit të Universitetit të Mjekësisë, bëhet e ditur shtyrja e mësimit për muajin dhjetor.

Rektori i Universitetit Arben Gjata, bën të ditur se mësimi do të rifillojë me datën 6 dhjetor.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *