Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Del nga shtrati lumi Gjanica në Fier, shkak i reshjeve të shumta pushtohen nga uji edhe trotuaret (Video)

Intensiteti i madh i reshjeve të shiut dy ditët e fundit ka rritur prurjet e ujit  këtë mbrëmje në lumin Gjanica në Fier.

Si pasojë e prurjeve të mëdha të shiut lumi ka dalë nga shtrati në pjesën ku është kryer investimi i ri i cili vijon akoma projekti rehabilitues .

Sipas bashkisë Fier dalja e lumit në këtë pjesë është pasojë e gërmineve dhe punimeve që po kryhen ne vijimësi të lumit .

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *