Del FOTO-ja/ Iu bë atentat mafioz, ky është Aleksandër Sadikaj që mbeti i vdekur pas shpërthimit me tritol (Pista kryesore e hetimeve)

Personi në foto është Aleksandër Sadikaj, 27-vjeçari i cili ra pre e një atentati me tritol në Tiranë. Sadikaj mori plagë të rënda në trup dhe për pasojë humbi jetën rrugës për spital. Sadikaj po udhëtonte me mjetin e llojit “Mercedes Benz” në momentin që lënda plasëse që i ishte vendosur në pjesën e parme … Continue reading Del FOTO-ja/ Iu bë atentat mafioz, ky është Aleksandër Sadikaj që mbeti i vdekur pas shpërthimit me tritol (Pista kryesore e hetimeve)