Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Deklaratat nacionaliste të Ramës, reagon ashpër deputeti: Pazarxhi, antishqiptar, serbomadh…

Kreu i deputetëve të LSI-së Petrit Vasili ka reaguar ndaj komenteve të sotme të Kryeministrit Rama në mbledhjen e dy qeverive në Pejë. Vasili e cilësoi Ramën si pazarxhi që gjithçka e bën për interesat e radhës.

“Menuja e pazarit, nëse është sorrosiane apo nga lindja e errët,s’ka asnjë rëndësi, është gjithmonë antishqiptare”, shkruan mes të tjerave Vasili.

Kujtojmë se Rama sot në Kosovë tha se dy shtetet shqiptare janë të gatshme që të përballen me Serbinë dhe BE-në, që janë treguar me disa fytyra në procesin e integrimit.

Postimi i plotë i Vasilit:

Pazarxhi dhe kaq.

Thone disa qe kryeministri po ben si nacionalist,ca te tjere thone po ben si serbomadh,ca tjere akoma se eshte i gatshem te ndahet Kosova copa copa ,ca edhe me tjere sikur ju hapen brinjet per Kosoven.

Jo mor jo s’eshte asnjera.

Eshte vetem pazarxhi dhe ben pazarin e radhes.

Menuja e pazarit ne se eshte sorrosiste apo eshte nga lindja e erret s’ka asnje rendesi.

Eshte thjesht pazarxhi…..uh se harrova….dhe gjithmone eshte antishqiptar.

(E.K/FAXWEB.AL)

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.