Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Deklarata e saj për të votuar ndryshimin bëri namin në rrjet, Yuri Kim reagon e shqetësuar: Ju lutem shikoni të gjithë intervistën

Yuri Kim ka reaguar e shqetësuar në Tëitter pas deklaratës që bëri mbrëmjen e sotme “kush do ndryshimin, të votojë ndryshimin”.

Kim thotë se deklarata e saj është keqinterpretuar dhe se SHBA nuk mbështet asnjë kandidat. Ajo i lutet qytetarvëe që të shikojnë intervistën e plotë.

“Po shoh disa tituj të pavërtetë. Ju lutemi shikoni të gjithë intervistën. SHBA NUK mbështet ndonjë kandidat ose parti të veçantë – mbështet të drejtën e qytetarëve për të bërë të ditur vullnetin e tyre përmes votës së tyre. SHBA paralajmëron kundër atyre që e mohojnë këtë të drejtë duke blerë vota ose duke frikësuar votuesit,”-shkruan Kim.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.