FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Dëgjesat me banorët, Rama publikon raportin për Fierin, ja çfarë i shqetëson më shumë banorët (TABELAT)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar raportin e dëgjesavë sipas tij për qarkun e Fierit.

Ashtu siç ka ndodhur dhe në zona të tjera qytetarët kanë renditur problemet e tyre nga dëgjesat me kryeministrin dhe deputetët përkatës të zonave.

Për qarkun e Fierit problemi më I madh ka të bëjë me lega;lizimet dhe ndotjen.

POSTIMI I RAMËS:

RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Fier.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Fierit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport

Faleminderit

 

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

Image may contain: text

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

 

(B.H/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.