AktualitetTe FunditTe Gjitha

Dëbora zbardh Tiranën, fëmijët dalin jashtë të entuziazmuar (FOTO/VIDEO)

Ndërkohë që dëbora ka zbardhur malet  në veri dhe jug të vendit, ku ka sjellë edhe probleme të shumta me qarkullimin, reshjet e dëborës tanimë kanë nisur edhe në kryeqytet.

Më saktë, Tirana është zbardhur nga dëbora.

Qytetarët të entuziazmuar, në veçanti fëmijët kanë dalë jashtë duke iu gëzuar këtij moment kaq të veçantë për kryeqytetin.

Kjo pasi në Tiranë shumë rrallë ndodh të bjerë borë, për shkak të lartësisë së ulët mbi nivelin e detit.

Shuplaka sjell për ju një galeri fotosh, por edhe video nga ky moment gëzimi për qytetarët e Tiranës. (D.D/Shuplaka)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”593″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]https://www.youtube.com/watch?v=S4JScrjeR3M

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *