Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Gazetari shqiptar i thotë ‘live’ në studio se po gënjen, nuk mbahet politikani e shan nga nëna: Po ta lufsha…

Avni Çakmaku nga Partia Fjala, ka eskaluar dhe ka fyer rëndë gazetarin e njohur Visar Duriqi.

Çakmaku i partisë Fjala i cili njihet për gjuhën tendencioze, e ka sharë nga nënë dhe ofenduar gazetarin Duriqi në Kanal 10.

Moderatori i emisionit Xhemajl Rexha u detyruar ta mbyllë emisionin pas këtij ofendimi të ulët ndaj Duriqit.

Më poshtë keni videon dhe ofendimin e ulët që ka bërë Çakmaku i partisë Fjala, parti kjo e udhëhequr nga Gëzim Kelmendi.

Kur Visar Duriqi i thotë Çakmakut “Pse po rren”, ky i fundit e shanë Duriqin duke i thënë “Po ta lufsha nanën…”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *