Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Debati/ Baton Haxhiu-Rudina Hajdarit: Mos më trego mua si të sillem në studio

Në studion e “Open” ka pasur debate të forta mes të ftuarve, në bisedë e sipër Rudina Hajdari i ka kërkuar panelit që të jenë më të kujdesshëm me deklaratat e tyre për edhe nga pesha që fjala e tyre ka te publiku.

Por analisti Baton Haxhiu ka reaguar direkt dhe ka thënë: “Nuk më mban dot njeri ligjëratë morale si të sillem në studio.
Nuk pranoj moralizime se çfarë duhet të them në panel apo sjellje, e mbaj përgjegjësinë për atë që them, prandaj të lutem mos më thuaj çfarë duhet të bëjë në studio”.

Ndërsa analisti Bushti ka zgjedhur ironinë duke thënë: Ju përgëzoj për rezistencën ndaj regjimit në parlament.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *