Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Debate tek “Ligjet”/ Dy deputetët grinden për karrigen, Ralf Gjoni i zë vendin Finos

Ditën e sotme, u mblodh komisioni i ligjieve për të diskutuar për festat zyrtare. Komisioni u shoqërua me debate, ku deputeti Myslim Murrizi kërkoi që 21 Janari, të shpallej festë kombëtare në nderim të Kongresit të Lushnjes.

Ndërkohë, një foto e kapur nga fotografi Agim Rama, duken dy deputët Ralf Gjoni dhe Bashkim Fino të cilët kanë debatuar për karrigen. Deputeti Gjoni i ulur në karrige duket ti ketë zënë vendin Finos, i cili i kërkon të ngrihet nga aty.

Rama bashkëngjitur fotos ka shkruar: “Deputetet grinden per karrigen. Ralf Gjoni ulet ne vendin e Finos.”

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *