FlashShowBizSportTe FunditTe Gjitha

Dasëm në familjen Shaqiri, Xherdani ndez atmosferën (VIDEO)

Dasëm në familjen e Xherdan Shaqirit, nuk martohet futbollisti, jo, por vëllai i tij Erdini.  

Futbollisti shqiptar që luan me klubin anglez Stoke City në Premier League dhe me kombëtaren zvicerane si mesfushor është rikthyer në vendlindjen e tij në Gjilan për dasmën e vëllait.

Ndërkohë që në një video të postuar në rrjetet sociale nga këngëtarja Vjollca Haxhiu shihet se Xehrdani është mjaft në formë dhe nuk ka kursyer as përshëndetjet.

Në këtë mënyrë sicc i themi ne shqiptarët futbollistit i ka ardhur rradha dhe pse nuk flitet për ndonjë bukuroshe në krah.

Pas dasmës, që po mbahet në vendlindjen e lojtarit në Gjilan, Shaqiri do të rikthehet te Stoke City, për t’u përgatitur për sezonin e ri.

Vetëm pak ditë më parë ai luajti në humbjen e Stoke City prej 4:2 ndaj Monacos dhe më pas klubi ka liruar lojtarin për dasmën e vëllait.

 


Xh. Shaqiri by GazetaExpresscom

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *