Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Dalin videot nga sulmi i përgjakshëm në SHBA: Ikni, po qëllojnë me armë! (Pamjet kur agresori vihet në pranga gjysmë lakuriq)

Janë publikuar pamjet e para nga tragjedia në SHBA, ku një person u fut në një market dhe qëlloi me breshëri arme, duke vrarë 10 persona mes tyre edhe një efektiv policie.

Incidenti ndodhi pak para orës 3 të kohës lokale në dyqanin ushqimor King Soopers. Shefi i i policisë në zonë identifikoi oficerin i cili u vra në market. Ai ishte 51-vjeçari, Eric Talley.

Policia më pas paralajmëroi njerëzit të shmangnin zonën. Gjithashtu, u bë thirrje që qytetarët të mos postonin në rrjetet sociale.

“Mos transmetoni në mediat sociale asnjë informacion që mund të shihni”, ishte thënë më tej.

Megjithatë, një pjesë e situatës u kap në kamera nga një kalimtar duke treguar viktimat pranë dyqanit ushqimor.

“Nuk e di se çfarë po ndodh … Kam dëgjuar të shtëna armësh, dikush është rrëzuar”, bërtet kameramani. “Ka një njeri që po shtie me armë, ikni”.

Ndërkohë policia ka arrestuar atentatorin i cili sipas pamjeve që janë publikuar në mediat e huaja ai del nga marketi i plagosur në këmbë. Kujtojmë që në harkun kohor të një jave ky është sulmi i dytë në SHBA.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.