Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Dalin pamjet/ Reperi i famshëm tërheq zvarrë ish-të dashurën dhe e përplas atë në ashensor

Një video e incidentit që ndodhi në Hollywood, në të cilën reperi Quavo, një anëtar i grupit të famshëm Migos, tërheq zvarrë ish-të dashurën e tij Saweetie dhe e hedh atë në dysheme në një ashensor, u regjistrua në vitin 2020, megjithëse vetëm tani arriti në publik, sipas burimeve të SH.B.A.-së.

Një regjistrim i sulmit u regjistrua para se çifti të ndahej pas një lidhje dy-vjeçare. Kamera e sigurisë regjistroi momentin kur Saviti goditi Quavo para se të hynte në ashensor dhe u përpoq ta parandalonte atë që ta ndiqte.

Pasi shtyu derën e ashensorit, reperi rrëzon ish-të dashurën në dysheme. Edhe pse ashensori hapet në katin tjetër, Quavo nuk e ndihmon vajzën të ngrihet dhe qëndron në këmbë ndërsa qiramarrësit shikojnë skenën.

Burime për TMZ thonë se konflikti ndodhi në vitin 2020, disa muaj para ndarjes. Reperi Quavo tha më 19 mars se tashmë është ndarë nga vajza. Ndërsa ajo pretendon se arsyeja ë kësaj ndarjeje është mashtrimi.

“Jam vetëm. Shumë herë jam tradhtuar dhe lënduar nga një histori që degradon personalitetin tim. Kam munguar emocionalisht për një kohë të gjatë, por më në fund jam e qetë dhe e lirë”, shkruante Saweetie në mediat sociale në atë kohë.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.