Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Dalin pamjet/ Ky është momenti kur Policia e armatosur dhe me maska mësyn shtëpinë e Florenc Hoxhës (VIDEO)

Pas protestës së organizuar nga Opozita, Policia e Shtetit ka nisur kontrollet nëpër autobusët e protestuesve të cilët po kthehen në shtëpitë e tyre.

Mësohet se policia ka ndaluar të gjithë autobusët me protestues nga Elbasani, ndërsa është arrestuar Florenc Hoxha, ish drejtor i Policisë Bashkiake në Tiranës.

Nuk është e qartë nëse ka urdhër arresti ndaj Florenc Hoxhës, apo marrje në pyetje.

“Faxweb.al” ka siguaruar pamjet kur Policia ka mësy në shtëpinë e Florenc Hoxhës.

Burime bëjnë me dije se forca të shumëta të policisë janë shpërndarë në të gjithë Tiranën, në ndjekje të personave që ushtruan dhunë para Kryeministrië.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se janë shoqëruar deri më tani rreth 25 persona në Polici.

(B.B/ Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *