Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Dajana Shabani më e lumtur se kurrë, video me momentet private me boksierin

Moderatorja bukuroshe dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen me daljet e saj në ekran, Dajana Shabani prej kohësh po shijon historinë e dashurisë me boksierin Kamer Maloku. Dajana duket se është shumë e lumtur krah Kamerit pasi poston shpesh foto me të e madje hodhi poshtë edhe lajmet për ndarje që qarkulluan pak ditë më parë.

Mbrëmjen e sotme moderatorja ka postuar një video ku në pak sekonda tregon dashurinë e madhe që i dhuron partneri. Kameri shfaqet duke e puthur me pasion Dajanën teksa ajo mban sytë mbyllur.

Moderatorja ka preferuar të mos e shoqërojë postimin me ndonjë dedikim romantik sepse siç thotë ka ‘hallin’ e portaleve. “Pa dixhiturë se portalet…“, shkruan Dajana e cila shfaqet shumë sensuale me një fustan të bardhë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.