Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Çudira shqiptare/ Futbollisti vë duart në kokë pas pjesës së parë dhe ia kthen me birra (FOTO)

Çudira shqiptare në Kategorinë e Dytë. Pak minuta më parë është mbyllur pjesa e parë mes Memaliajt dhe Këlcyrës me rezultatin e bardhë 0-0.

Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme, por klubi në faqen zyrtare në Facebook ka publikuar rezultatin dhe një foto nga mbyllja e fraksionit të parë. Ajo që bie në sy është që prej lojtarëve të Këlcyrës mban në dorë një kanaçe birre.

E habitshme, por edhe çudtishme sesi një futbollist mund të pijë birrë në pushimin e pjesës së parë. Nga foto nuk dallohet se cili është lojtari, por duket qartë se personi në foto është futbollist pasi mban beshur fanelën e ekipit të Këlcyrës. /Marrë nga Newsport.al

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *