Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Ç’u zbukurua ky qytet!”, Isli Islami në njeh për herë të parë me të ëmën, qenka kopje e saj

Moderatori i njohur Isli Islami siç edhe ju mund ta keni vënë re është mjaft aktiv në llogarinë në Instagram dhe herë pas here publikon foto apo video nga përditshmëria e tij.

Mirëpo sot ai ka bërë një postim mjaft të veçantë. Moderatori i dashur për publikun ka postuar një foto ku shfaqet krah nënës së tij dhe për hir të së vërtetës ngjashmëria mes tyre është e paparë.

“Ç’u zbukurua ky qytet!”, shkruan Isli krah fotos ku të dy shfaqen duke qeshur.

Ndërkohë nuk kanë munguar edhe komentet e përzemërta nga kolegët e tij. Olti Curri dhe Xhemi Shehu kanë lënë në postimin në fjalë emoji në formë zemrash.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *