Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Ç’po ndodh në Europë? Pas Londrës tjetër sulm në Hagë, plagosen 7 persona

Pak orë pas sulmit në Londër ku mbetën të plagosur disa persona nga akti i cili në mediat londineze u quajt terrorist, një tjetër ngjarje ka tronditur Holandë ku 7 persona mësohet se janë plagosur brenda një dyqani.

Ngjarja ka ndodhur në Hagë ku në një rrugë të mbushur me dyqane dhe klientë të shumtë një person i sulmoi disa prej tyre.

Sulmi ndodhi në brendësi të një dyqani dhe policia tani është vënë në kërkim të një mashkulli të moshës 45 deri në 50 vjeç. Gjendja e të lënduarve në Hagë është ende e paqartë.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *