Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Ç’po ndodh me kadastrën e Vlorës? Ikën 10 ditë pas emërimit drejtori, zbulohet zëvendësuesi

Ka zgjatur vetëm 10 ditë detyra në krye të Drejtorisë së Kadastrës në Vlorë e Alteo Nazëraj i cili zëvendësoi të tërhequrin, Florian Alimadhi.

Burime bëjnë me dije se në vend të Nazërajt është emëruar Elona Hodaj që ka mbajtur më herët postin e Drejtores së Fondit të detyrueshëm të kujdesit shëndetësor dhe për një afat rreth 10-vjeçar në kabinetin e Bashkisë së Vlorës.

Emërimi Hodaj mbyll rrokadën në institucionin ku u pushuan 6 juristë dhe u paralajmëruan me vërejtje 19-të të tjerë

Elona Hodaj ka mbajtur gjithashtu edhe poste politike në stukturat e Partisë Socialiste.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *