Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Situatë shqetësuese në qarkun e Beratit, Covidi mbyll çerdhen pas rezultimit pozitiv të 2 edukatoreve, karantinohet i gjithë stafi

Situata e pandemisë në qarkun e Beratit vijon të jetë tepër shqetësuese, ku numri i të infektuarve ka pësuar një rritje të konsiderueshme ditët e fundit.

Burime për Faxëeb bëjnë me dije se ditën e sotme është mbyllur kopshti Nr.1 në Skrapar, pasi 2 edukatore rezultuan me Covid, duke çuar në karantinimin e gjithë stafit.

Të infektuar kanë rezultuar edhe: 1 mësuese në shkollën 9-vjeçare “Mehmet Ali Vrioni”, 1 mësuese në shkollën e muzikës “Ajet Xhindole”, 1 mësues në shkollën 9-vjeçare të fshatit Drenovicë, 1 specialiat në Prefekturën e Beratit, 1 punonjëse në Drejtorinë e Sigurimeve Shoqërore, si dhe 1 specialiat në Drejtorinë e Transportit Rrugor.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *