Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Covid-19 tregohet i pamëshirshëm, humb jetën biznesmeni dhe babai i tij në Elbasan (EMRAT)

Ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19 ditën e sotme biznesmeni Skënder Semilmaj, në moshën 53 vjeçare.

Mësohet se 5 ditë më parë ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit edhe babai i tij, Skënder Selmimaj, në moshën 83 vjeçare.

Skënder Semilmaj ishte një biznesmen i njohur në qytetin e Elbasanit. Të dy ishin prekur nga Covid 19 dhe nuk mundën dot t’ja dalin për të mposhtur sëmundjen.

Sot u shënuan 8 viktima dhe 434 raste të reja me koronavirus në Shqipëri.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.