Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Çméndet” Rita Ora, fotot topless krah të dashurit dhe mikeshave bëjnë xhiron e rrjetit

Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë në mbarë botën, Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë të gjithë vëmendjen për vete…

Bukuroshja bionde kësaj here është fotografuar në Ibiza topless, teksa merr rreze bashkë me të dashurin e saj të ri dhe një grup me djem e vajza.

Fotot janë publikuar fillimisht nga tabloidi britanik Daily Mail, e më pas kanë bërë xhiron e rrjetit.

Komentet që janë bërë për Ritën, kryesisht kanë qenë pozitive dhe komplimentuese për format fizike.

 

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *